COYOTE udoskonala funkcję nawigacji, która powstała we współpracy z międzynarodowym ekspertem, firmą HERE, która od ponad 30 lat tworzy najlepsze mapy samochodowe na świecie. Od teraz użytkownicy aplikacji mogą pobierać mapy każdego zakątka świata i korzystać z nich offline.

coyote2 0

 

Najnowsza wersja aplikacji Coyote oferuje kompletne rozwiązanie dla kierowcy. Nowa wersja nawigacji wytycza trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i proponuje objazd w przypadku pojawienia się korka lub innych zdarzeń drogowych. Dzięki temu, precyzyjnie kalkuluje czas dojazdu do celu.iCoyote mapa 3D

Dla lepszej orientacji Coyote 2.0 pokazuje mapy w trybie 3D, a najciekawsze budynki są realnym odwzorowaniem rzeczywistego widoku. Wyświetla również dokładną numerację budynków wraz z ich obrysem.

Ponadto, aby kierowca czuł się w pełni komfortowo , aplikacja wskazuje właściwy kierunek jazdy przy pomocy asystenta pasa ruchu 3D, co pozwala odpowiednio wcześniej przygotować się do manewru. Dodatkowo podaje wskazówki orientacyjne np. za hotelem Marriott skręć w prawo lub na kolejnych światłach zawróć.

W nawigacji dostępne są mapy wszystkich krajów Europy, a dodatkowo również Azji, Ameryki Płn. i Płd, Afryki oraz Australii i Oceanii. Dużym udogodnieniem jest możliwość pobrania wybranych map do pamięci smartfona i nawigowania nawet bez zasięgu sieci GSM.

Coyote to społecznościowa nawigacja, która nie tylko prowadzi do celu, ale również ostrzega w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami na drodze takimi jak: kontrola prędkości, korek, limit prędkości, wypadek, niebezpieczne warunki. Społeczność Coyote to już ponad 6 milionów aktywnych użytkowników, którzy pokonują ponad 870 milionów km co miesiąc i zgłaszają zdarzenie co 4 sekundy.

 

 
 blog
 

Obecna aktualizacja jest pierwszym krokiem nowego etapu rozwoju, ponieważ aplikacja Coyote jest kluczowym elementem międzynarodowego rozwoju marki. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, zostanie ona wzbogacona o nową rozszerzoną bazę POI (z ang. Point of interest, punkt użyteczności publicznej) oraz funkcje parkingowe. Dzięki tym ostatnim aplikacja zasugeruje bezpłatne parkingi niedaleko miejsca docelowego kierowcy.
Firma Coyote zamierza również w dalszym ciągu inwestować w innowacyjne rozwiązania tak, aby zapewnić swoim użytkownikom wysoki poziom świadczonych usług we wszystkich krajach objętych systemem.

O COYOTE
Opatentowana technologia Coyote jest dostępna jako urządzenie, aplikacja lub rozwiązanie wbudowane w samochodach (Renault, Citroen, Peugeot, Volvo i Toyota). Firma Coyote została założona w 2005 roku, a technologia Coyote jest europejskim liderem w ostrzeżeniach w czasie rzeczywistym. Baza danych Coyote zawiera ponad 30 rodzajów zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa drogowego. Rozwiązania Coyote oparte są na wymianie geolokalizowanych informacji tak, aby ostrzegać się wzajemnie w czasie rzeczywistym o zmieniających się warunkach drogowych i zagrożeniach. Ponad 6 milionów użytkowników każdego dnia wymienia informacje na temat ograniczeń prędkości, kontroli prędkości, korków i innych zdarzeń na drogach. Ponad 12 milionów informacji dostarczanych jest średnio co miesiąc przez społeczność Coyote, co gwarantuje niezawodność usługi. Firma Coyote zdobyła następujące wyróżnienia i nagrody: zwycięzca rankingu telematyka Frost & Sullivan 2008 , Trophy Dekady 2015, Blue Ocean Awards2016. Coyote osiągnął obroty w wysokości ponad 100 mln € i obecnie obejmuje siedem krajów w Europie: Francję, Belgię, Luksemburg, Holandię, Włochy, Hiszpanię i Polskę. WWW.COYOTE.PL